Sıkça Sorulan Sorular

Takipçi satın alma işlemi yasal mı?

Takipçi satın alım işlemi elbette yasal bir işlemdir. İşlemlerde kullanılan hesaplar, izinleri dahilinde havuza dahil olmakta ve bu şekilde kullanılabilmektedir. Takipçi artırım işlemi bir nevi reklam stratejisidir. Yayınlanan belli başlı reklamlarla, profilinize takipçi kazandırılır.

Takipçiler gerçek mi?

Takipçiler elbette gerçektir. Tüm hizmetlerimizde kullanılan takipçiler aktif ve gerçek kişilerden oluşur ve bot kitle barınmaz.

Ne kadar takipçi satın almalıyım?

Takipçi almaya karar verdiyseniz şimdi de alacağınız miktarı düşünmeye başlamalısınız. Yani ne kadar takipçi alacağınızı düşünmelisiniz. Çünkü sayı her zaman önemlidir. Ama bu zor bir şeydir. Kendi kitlenize göre buna karar vermelisiniz. Çünkü kitlenizin büyüklüğüne göre abartı olmamak şartı ile ne kadar fazla takipçi alırsanız size yararı o kadar çok olacaktır. Kısacası her zaman denildiği gibi ne kadar çok reklam verirseniz o kadar geri dönüşü olur. Psikolojik olarak kanıtlanmış, 10.000 sınırı denen bir terim mevcuttur. Yani 10.000’in üzerinde takipçiye sahip profiller, insanların gözünde güvenilir gözükmekte.

Şifremi vermem gerekiyor mu?

Kesinlikle hayır, İnstagram Takipçi Satın Al Takipci Kenti asla sizlerden sosyal medya hesaplarınızın şifrelerini talep etmez veya bir uygulamaya giriş yapmanızı istemez.

Neden Takipci Kenti'ni seçmeliyim?

İnstagram takipçi satın alma alanında Türkiye’nin ilk ve yasal kurumsal sosyal medya hizmetleri sunan firmasıdır. Sunduğumuz hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti oranımız ile hiçbir müşterimizi mağdur etmeyiz. 7/24 online destek ekibimiz her zaman sizlere yardımcı olmak için görevi başında.

Neden takipçi satın almalıyım?

Takipçi satışı genel olarak profil itibarının ve satışların artırılması konusunda benzersiz bir seçenektir. Bireysel veya kurumsal hesaplarınız için taze ve güçlü bir imaj oluşturmak, kurumsal hesaplarınızdan da marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı artırmak için takipçi satın alabilirsiniz.

Takipçilerim ne zaman ulaşır?

İnstagram Güvenilir Takipçi ekibi olarak, tatil günleri dahil olmak üzere, 7/24 sizlere hizmet vermekteyiz. Bu bağlamda, siparişinizin ardından 45-60 dakika içinde işleminiz tamamlanır.

Destek taleplerim ne zaman yanıtlanır?

İnstagram Güvenilir Takipçi destek ekibine her daim ulaşabilirsiniz. Destek sisteminin yoğunluğuna göre, destek taleplerinize en geç 60 dakika içinde dönüş sağlanmaktadır.

Mobil ödeme mevcut mu?

Ne yazık ki henüz sistemlerimizde mobil ödeme mevcut değildir. Lakin, Kredi kartı ile veya Havale&EFT yöntemi ile ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Takipçim azalıyor ne yapmalıyım?

İnstagram Güvenilir Takipçi ekibi olarak, satış öncesi desteğimiz kadar satış sonrası desteğimizi de önemseriz. Bu bağlamda, iletişim kısmından satış sonrası destek talebi oluşturmanız durumunda, ilave destek sağlanacaktır.

Kurumsal hesaplarım için takipçi almalı mıyım?

5 Yıllık tecrübemiz ile söyleyebiliriz ki, takipçi satın alım işlemleri kurumsal firmalara her daim faydalı olmuştur. Özellikle marka imajının oluşturulması veya büyütülmesi, satışların artırılması gibi konularda faydalı bir işlemdir.

Twitter siparişlerinde örnek link nasıl olmalıdır?

Twitter siparişlerinizde, sizlerden tweet ‘in linki talep edilmektedir. Örnek link şu şekilde olmalıdır: https://twitter.com/guvenilirtakip/status/1273419828280340482

Instagram takipçileri kaliteli mi?

Kesinlikle. İnstagram Güvenilir Takipçi'den satın alacağınız Instagram kitlesi, tamamen aktif ve gerçek kişilerden oluşmaktadır. Instagram takipçi satın al sayfamızdan hemen paketlerimize göz atabilirsiniz.

takipçi satın al - instagram takipçi satın al
3 Dakika Önce