İnstagram Video İndirme Nasıl Yapılır?

İnstagram en çok kullanılan sosyal platform haline gelmiştir. Herkesin takipçi, beğeni ve yorum isteği de buna bağlı olarak artmaktadır. Böyle bir durumda da takipçi sayısını artırmak isteyenle burada paylaşılan videoları sürekli olarak kendi sayfalarında paylaşmak istiyor. İnstagramda paylaşılan çok fazla ilgi gördüğünden diğer kullanıcılarda bu videoları kendi sayfalarında benzer video ya da resimleri paylaşmak istiyor. Özellikle bazı videolara olan izlenme talebi paylaşma isteğini giderek artırıyor. Peki, instagramda video ya da resim nasıl indirilir? Ne yazık ki bunu direk instagram üzerinden gerçekleştiremiyorsunuz. Bu nedenle ekstra bir programa ihtiyacınız oluyor. Play storeda bu tarz programlara rastlamanız mümkündür.

Instagram Video İndirme

İnstagramda indirmek istediğiniz videoya ait bir link göreceksiniz. Bu link sizin indirme anahtarınız olacaktır. Beğendiniz ve indirmek istediğiniz videonun üzerine gelerek burada bulunan bağlantı kopyala sekmesini seçip bağlantıyı kopyalayınız. Kopyaladığınız linki online platformda dahil olmak üzere diğer indirme programlarını kullanarak linki tıklamanız yeterli olacaktır. Linki kopyaladığınızda video oraya yüklenecek ve o platform üzerinde download yazısı çıkacaktır. Bunun üzerine gelip tıkladığınızda indirme işlemi başlayacaktır. Ancak bazı programlar kendi programlarının adını video göstermektedir. Bu durumda da Premium seçeneğini tercih edebilirsiniz. İndirdiğiniz video galerinize düşecektir. Buradan da instagram üzerinden kendi sayfanızdan yüklemeniz mümkündür.

Instagram’dan Online Video (Programsız) İndirebilir Mi?

İnstagramdan video indirmek için telefonunuza, tabletinize ya da bilgisayarınıza program indirmek istemiyorsanız bunu online olarak yapmanız mümkündür. Ancak bu durum pclerde daha rahat olmaktadır. Yine de telefonlarınızla da bu işlemi yapabilirsiniz. Ancak her durumda online indirmek sıkıcı olabilir. Bu nedenle program kullanmanız daha avantajlı olacaktır. Online olarak video indirmek istiyorsanız izlenen yol yine aynı olacaktır. Google instagram video online indirme yazdığınızda karşınıza birkaç seçenek çıkacaktır. Birini tercih ederek sayfaya giriş yapın. Daha sonra instagramdan kopyaladığınız video linki bu sayfada yer alan indirme butonuna yazın ve download işlemini başlatın. Böylelikle video telefonunuza ya da bilgisayarınıza inecektir. Tüm bu işlemleri yaparak video indirme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

takipçi satın al - instagram takipçi satın al
3 Dakika Önce