İnstagram Toplu Takipçi Nasıl Silinir?

İnstagram Toplu Takipçi Nasıl Silinir?

İnstagram günümüzde sıklıkla kullanılıyor, hemen hemen herkes tarafından biliniyor. Gönderilerin oluşturulduğu, video ve fotoğraflar ile internet üzerinde sosyal bir ortam oluşturan uygulamaların hayatımıza girmesi ile birlikte akıllı telefonların da önemi giderek artmıştır. Sürekli girilen ve başında uzun vakitler geçirilen instagram, içerdiği birçok özelliği ile kullanıcılarını memnun etmektedir. Milyonlarca kullanıcı sayısına sahip olan bu platformda kimi zaman takip edilen ya da yanlışlıkla takip ettiğimiz kullanıcıların silinmesi gerekir. Fakat bu işlem teker teker yapılması gerektiği için oldukça uzun sürmektedir. Biriken takipçilerin silinmesi kullanıcılara çok fazla zaman kaybettirmektedir. Toplu takipçi silmek, kullanıcı tarafından tanınmayan kişilerin takip etmesi söz konusu ise gereklidir.  

Toplu Takipçi Silmenin Avantajları 

Takipçilerin sayısı giderek artmış ise ve tanınmayan isimlerden, kullanıcı adlarından oluşuyor ise silinmesi gerekmektedir. Bu gibi takipçi durumlarına maruz kalmış olan kullanıcının aynı zamanda hesap bilgileri de tehlikede olabilir. Toplu takipçi silme dışında da alınabilecek başka önemler vardır. Örneğin telefon ile giriş yapma ile güvenlik seçenekleri arttırılabilir. Telefon numarası ve e postası onaylı şekilde güven içerisinde uygulamayı kullanabilir. Öte yandan herhangi bir güvenlik önlemi alınmadan kullanılan kullanıcı hesaplarının durumu çok da sağlıklı değildir. Toplu takipçi silmenin en büyük avantajı güvenli bir sosyal medya ortamı oluşturulmasıdır. Ayrıca kullanıcıya yeterli zaman kazandırarak, takipçi listesine daha hızlı göz atma imkânı sağlar.  

Toplu Takipçi Silme Yöntemleri


İnstagram üzerinden toplu takipçi silinmemektedir. Fakat bazı uygulamaların doğru kullanımı ile toplu takipçi silmek mümkündür. İnstagramda takip etmesini istemediğiniz ya da kim olduğunu bilmediğiniz farklı profillerin takibinden ayrılmak için, Instagram Unfollow, Block and Delete ya da Instant Cleaner for instagram gibi uygulamalar sayesinde toplu takipçi silebilir, daha güvenli bir kullanıcı olarak instagramı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bu programların yanında Clean it up, uygulaması ile takipçilerinizi silebilir, bunun yanında beğenilerinizi ve paylaştığınız fotoğraf ve video gibi içerikleri de silebilirsiniz. Uygulamalar akıllı telefonunuzdan kolayca erişebileceğiniz uygulama mağazalarında bulunmaktadır. Google Play Store ve Apple Store’dan uygulamaları indirip hızlı bir şekilde yararlanabilirsiniz.  

takipçi satın al - instagram takipçi satın al
3 Dakika Önce