İnstagram Nasıl İnternetsiz Kullanılır?

İnstagram Nasıl İnternetsiz Kullanılır?

Çağımızın en çok tercih edilen, en popüler ağlarından biri de instagramdır. Kullanılan diğer sosyal medya hesaplarından farklı olarak, daha eğlenceli, daha sade olması bu kadar çok tercih edilme sebeplerinden en önemlileridir.

Günümüze geldikçe gelişim gösteren instagram gün geçtikçe daha kapsamlı hal alarak canlı yayınlar, hikâyeler, uzun videolar sunarak daha fazla ilgi çekmektedir. İnstagram çok kapsamlı ve güzel filtreleriyle en çok tercih edilen sosyal medya ağımız. İnstagram kullanıcıları için çok güzel bir uygulama bulunmaktadır. İnternet bağlantısı bulunmadan da instagram kullanabilirsiniz. İnternetsiz instagramı kullanınca sınırlı özellikleri olacaktır yine de yeterli olacak kadar işlem yapabileceksiniz.

İnstagram'ı İnternetsiz Kullanmak İçin Ne Yapmalıyız?

Öncelikle instagram uygulamasının son güncellemesinin telefonunuza yüklemeniz gerekmektedir. Uygulamayı güncelledikten sonra instagram uygulamasını internetsiz olarak kullanmak isterseniz mobil veriyi kapatıp instagrama giriş yapabilirsiniz.

Önceden yüklü olan güncellemeleri görebilirsiniz. İnternet kapalıyken instagrama giriş yaptıktan sonra çevrimdışı olduğunuza dair uyarı alırsınız. Beğeni, yorum veya mesaj atabilirsiniz tüm bunlar yeniden internet bağlantınız olunca aktif hale gelip karşı tarafa iletilecektir. Beğendiğiniz resim, videoları altında kaydet butonundan kaydedip daha sonra internet bağlantınız olmadan kayıtlı öğelere erişebilirsiniz.

Bu uygulamalar sadece android uygulaması olanlar için kullanılmaktadır. İnternet bağlantınız bulunuyorken alınan önbellek verileri, internet erişiminiz olmadığı durumlarda sizlere gösterilecektir. Bunun yanı sıra internet bağlantınız yokken yaptığınız tüm işlemler internet erişimine ulaştığınız zaman ulaşılacak ve yaptığınız değişiklikler kaydedilmiş olacaktır.

Telefon Ayarları Kullanılarak İnstagram İnternetsiz Nasıl Kullanılır?

Telefonunuzdan ayarlar kısmına girerek diğer tuşuna basınız. Önünüze çıkan sayfada Hücresel Ağlara giriş yapınız. Hücresel ağlara kısmına giriş yaptıktan sonra Veri dolaşımını açınız. Daha sonra Erişim Noktası Adlarına giriniz. APN’ler sayfasına giriş yapmış olacaksınız. Üst sağ köşede yuvarlak içinde artı sembolüne dokununuz.

Erişim noktasını düzenle sayfasına girmiş olacaksınız. Ad kısmının “Ayarlanmadı” olduğunu göreceksiniz. Ağa tıklayınız. Daha sonra ad bölümüne küçük harflerle instagram yazınız ön ve arka tarafında boşluk olmadığından emin olup tamama tıklayınız.

APN bölümüne küçük harflerle internet yazınız ve tamama tıklayınız. Proxy bölümüne 127.0.0.1 yazınız ve tamama tıklayınız. Bağlantı Noktasının olduğu bölüme 8080 yazıp tamama tıklayınız. Tüm bu ayarları yaptıktan sonra sağ üst köşede bulunan üç nokta işaretine tıklayarak kaydediniz. Bütün bu işlemler bittikten sonra mobil erişim noktanızı açıp instagramı kullanabilirsiniz.

 

takipçi satın al - instagram takipçi satın al
3 Dakika Önce